[VRV] Varvarite

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
1. Никакви обиди към когото и да е, по каквато и да е причина. Ако сте обиден от друг потребител, просто пишете на някой от администраторите. 2. Можете да рекламирате само със съгласието на администратора или след размяна на банери. 3. Пишете на кирилица. Ако нямате - уведомете админ/модератор или използвайте кирилизатор. Все пак форумът е български, както и играта, която заедно играем. 4. Забранено е изнудването на играчи от съюза или форума. Ако се молите на някой потребител да ви даде ресурси без нищо, най-много да си получите някой бан тук. 5. Забранени са проявите на расизъм от всякакъв вид. 6. Забранено е копирането на форума - части от него или идеи !!! Все пак форума е оригинален и, моля, зачитайте правата ни. Ако се разбере, че някой от друг съюз е копирал нещо от форума, ще бъде баннат по IP и e-mail. 7. И най-важното - Забавлявайте се!!! Smile

5 posters

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    avatar
    igracha69
    Newcommer
    Newcommer


    Posts : 2
    Join date : 26.04.2009

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by igracha69 Чет Апр 30, 2009 4:08 pm

    Здравейте. след като не можах да си вляза в акаунта, от акаунта на една приятелка видях, че вече съм в друг съюз и имената на градовете ми са променени. Имате ли представа дали мога да си го върна по някакъв начин?
    avatar
    niki
    Член
    Член


    Posts : 10
    Join date : 26.04.2009

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by niki Чет Апр 30, 2009 10:48 pm

    оплачи се тука http://support.ikariam.bg
    ValTM
    ValTM
    Computer Maniac
    Computer Maniac


    Posts : 183
    Join date : 25.04.2009
    Age : 32
    Location : Sofia

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by ValTM Чет Апр 30, 2009 11:39 pm

    След като си вземеш акаунта обратно - сменяш му името и паролата и се връщаш при нас. И следващия път - сложна парола. bounce
    avatar
    igracha69
    Newcommer
    Newcommer


    Posts : 2
    Join date : 26.04.2009

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by igracha69 Пет Май 01, 2009 3:30 am

    Мерси. Дано някой ги чете тези оплаквания. Smile
    kal4o7o
    kal4o7o
    Още по-активен член
    Още по-активен член


    Posts : 156
    Join date : 25.04.2009
    Age : 28
    Location : София

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by kal4o7o Пет Май 01, 2009 10:16 pm

    дано си върнеш акаунта Smile
    avatar
    voini4eto0
    Newcommer
    Newcommer


    Posts : 5
    Join date : 17.03.2011

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by voini4eto0 Чет Мар 17, 2011 11:28 pm

    по едно време имаше един хакер в свят алфа който разбиваше акаунтите на хората без причина
    avatar
    voini4eto0
    Newcommer
    Newcommer


    Posts : 5
    Join date : 17.03.2011

    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by voini4eto0 Чет Мар 17, 2011 11:30 pm

    по едно време имаше един хакер който хакваше акутите на хората без причина аз го докладвах на админите но те не ми повярваха защото нямах доказателства

    Sponsored content


    Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта. Empty Re: Хора, станах жертва на кражба. От ЕОН ми откраднаха акаунта.

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Апр 28, 2024 2:05 am